facebook

Svätý Jur hostí v derby Limbach

Víkend plný futbalu čaká na divákov aj tentokrát. Okrem seniorov už hrajú aj dorastenci, žiaci i ženy.

SENIORI

II. liga - 25. kolo

4.4. 19.30 SFM Senec – Tatran Prešov (Prešinský, Hrdlička, Kováč, Sedlár, Tarči, Medveď)

III. LZ - 20. kolo

6.4. 16.30 D. Lužná – Levice (Krivošík, Barenčík, Vitko, Chalmoviansky)

MRB – 21. kolo

5.4. 10.30 Ružinov – Bernolákovo (Vašš, Kočický, Smirnov; Beňo), ŠKP – Rohožník (Lauer, Ščepán, Parilák; Truchlý), 16.30 Inter – P. Štvrtok (Ježík, Chromý, Orlický; Chladek), Sv. Jur – Limbach (Brody, Bláha, Rozinek; Jablonický), Báhoň – Kráľová p/S (Srna, Kroneraff, Bohun; Príkopa), 6.4. 16.30 Domino – Stupava (Straka, Cvengroš, Parilák; Marczell), Rovinka – Lozorno (Polakovič Ľ., Kachnič, Mosor; Minárik), Ivanka p/D – Most p/B (R, AR1, AR2, Keller)

S4A – 16. kolo

5.4. 9.30 BCT – Vrakuňa (Ďurčo M., Dávid D., Jendruš; Mazanec P.), 16.30 Lamač – Kalinkovo (Ruc, Lackovič, Laciňák; Vaško), 6.4. 16.30 Danubia – Jarovce (Pacalaj, Havrila, Križko; Dadykin - Rapid), Igram – Malinovo (Polomský, Maretta, Gosiorovský; Rášo), K. Ves – Rusovce (Ralbovský, Valko, Abrman; Páchnik - BCT), Vajnory – Tomášov (Tanglmayer, Gaži, Polomský; Ondrušek), Čunovo – D. N. Ves (Henček, Martiška, Moravec; Somoláni)

S4B – 16. kolo

5.4. 16.30 PŠC Pezinok – Jablonové (Martinkovič st., Tanglmayer, Valko; Elefant), 6.4. 16.30 Šenkvice – Budmerice (Dávid D., Dujava, Hrazdira; Slezák), Jakubov – Závod (Zálesňák, Samko, Malárik; Hájek), Viničné – V. Leváre (Olša D., Kočický, Bohun; Brody), Jablonec – CFK Pezinok (Chálka, Křivan, Hádek; Šuniar), Kostolište – Zohor (Koštrna, Hajnala, Bláha; Lazar)

S5VB - 18. kolo

05.04. 16.30 Sl. Grob B – H. Šúr (Rybár, Augustovič st., Polakovič A., D), 06.04. 16.30 Blatné - Kráľová B (Gilbert, Opálek, AR2, D), Častá – Miloslavov (Olša M., Lieskovský, AR2, D), Grinava – Kaplna (Augustovič st., Strapek, Sobolová, D), Vištuk – Modra (ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m), Ch. Grob – N. Dedinka (Huska, Kováč, Randa, D), Dubová – Doľany (Patlevič, Gajarský, Paracková, D), Svätý Jur B - Čataj (Augustovič ml., Kardelis, Mičura, D)

DORAST

II. liga Západ SD/MD – 20. kolo

5.4. 10.00-12.30 Senec – H. Nitra (Polakovič Ľ., Straka, Zálesňák; Darlea - V. Biel)

SD3R – 19. kolo

5.4. 13.00 ŠKP – Vrakuňa (Křivan, Parilák, Ščepán), 14.00 Domino – Ružinov (Križko, Pacalaj, Smirnov), Báhoň – Iskra (Olša D., Bohun, Kroneraff), 16.30 Kostolište – PŠC Pezinok (Gaži, Polomský, Lauer), Bernolákovo – Rohožník (Chálka, Martiška, Gosiorovský), 6.4. 13.00 Rača – BCT (Rozinek, Ďurčo M., Smirnov)

MD3R – 16. kolo

5.4. 12.00 PŠC Pezinok – Zohor – Kolízia!!!, 6.4. 10.00 Vrakuňa – ŠKP (Laciňák, Ruc, Martinkovič st.), 14.00 Šamorín-Hamuliakovo – Domino (ObFZ-m, ObFZ-m - Hamuliakovo), Gajary – Senec (Lackovič), 15.00 Rača – Tomášov (Smirnov, Ďurčo M., Rozinek)

S4VB – 10. kolo

05.04. 14.00 Kráľová–Cajla (Gilbert, AR1), 16.30 Šenkvice – Igram (Huska, Lieskovský), D. Lužná B – Modra (Strapek, AR1), 6.4. 14.00 Viničné – Budmerice Kočický, Samko

ŽIACI

I.LSŽ – U15, U14 – 19. kolo

5.4. 10.00-12.00 Senec – Spartak Trnava (Martiška, Gosiorovský, Chálka - NTC Senec)

II. liga SZRL+MZRL – 16. kolo

5.4. 9.00-10.30 Domino – D. N. Ves (Henček, Somoši), 10.00-11.45 D. Lužná – FA Bratislava (Hádek, Moravec), 10.00-11.30 Rusovce – K. Ves (Malárik, Koštrna), 10.00 Modra – Ružinov (Orlický - iba st. žiaci), 11.30-13.30 BCT – Vrakuňa (Dávid D., Jendruš), 12.30-15.00 PŠC Pezinok – Rača (Valko, Tanglmayer), 14.30-16.30 Žolík Malacky – Ivanka p/D (Ralbovský, Ďurčo M.)

SZVPK - 10. kolo

05.04. 10.30 Jablonec - Sv. Jur (Sobolová), 14,00 Vištuk – Doľany, 06.04. 14.30 Šenkvice - Sl. Grob, Častá – Budmerice, Dubová–Cajla

SZVSC - 12. kolo

06.04. 10.00 Igram – Tomášov, 14.30 Kráľová– Malinovo

MZV - 13. kolo

06.04. 09.30 Cajla– Bernolákovo, 10.00 N. Dedinka – Rovinka (Marczell), Viničné – Báhoň, 14.30 Limbach - P. Úľany, Kalinkovo – Šenkvice

ŽENY

II. liga ženy BA – 13. kolo

5.4. 15.00 D. Lužná – FC Povoda (Moravec, Hádek), 6.4. 11.00 Sv. Jur – Myjava (Ježík, Srna)

Regionálna liga žiačok Bratislava – 13.kolo

5.4. 13.30 D. Lužná – FC Povoda (Hádek), 6.4. 9.30 Sv. Jur – Myjava (Srna)


  1. Tragédia v Pezinku, žena zomrela po páde z druhého poschodia 1 206
  2. Na hrade Červený Kameň budú divadelné nočné prehliadky 64
  3. Obálka s bielym práškom spôsobila v Pezinku rozruch 46
  4. BVS vyhlásila dočasný generálny pardon za neoprávnené používanie kanalizácie 25
  5. Dopravu medzi Sencom Pezinkom a Bratislavou, by mohli vyriešiť vlaky 22
  6. Pre podujatie v Pezinku uzavrú niektoré ulice aj Babu 18
  7. Pri odbočke na Limbach nastanú zmeny 14
  8. V dome vo Svätom Jure nahlásili bombu, druhú v priebehu dvoch týždňov 12
  9. Vandal v Modre poškodil hrob 11
  10. Pezinské kúpalisko sa chystá na otvorenie 6

Najčítanejšie správy

Pezinok

Tragédia v Pezinku, žena zomrela po páde z druhého poschodia

Polícia vyšetruje okolnosti smrti 29-ročnej ženy.

Na hrade Červený Kameň budú divadelné nočné prehliadky

V priestoroch hradu ožije príbeh o Frankensteinovi.

Obálka s bielym práškom spôsobila v Pezinku rozruch

Obyvateľov bytovky na Moyzesovej vystrašila podozrivá obálka.

BVS vyhlásila dočasný generálny pardon za neoprávnené používanie kanalizácie

Na zlegalizovanie pripojenia majú užívatelia viac ako dva mesiace.

Dopravu medzi Sencom Pezinkom a Bratislavou, by mohli vyriešiť vlaky

Vajnory chcú pre zlú situáciu v doprave vlaky na úrovni MHD.

Blízke regióny

Auto zrazilo v Nitre chlapca s bicyklom, polícia hľadá svedkov

Dieťa bolo vo vážnom stave hospitalizované v nemocnici. Dnes popoludní zraneniam podľahlo.

FOTO: Socha osloboditeľa zostala bez hlavy

Kúpeľný park v Trenčianskych Tepliciach zasiahla búrka, sprevádzal ju silný nárazový vietor.

O post župana zabojujú traja kandidáti

Záujem uchádzať sa o post predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja zatiaľ potvrdili traja politici.

Voda zo studničky na Partizánskej nie je pitná

Vody z prameňa obsahovala koliformné baktérie, ktorých zdrojom môžu byť ľudské alebo zvieracie exkrementy.

Trnava bude mestom detí, dospelí budú potrebovať víza

Veľká prázdninová hra na mesto odštartuje v Trnave v pondelok 17. júla. Priestory zimného štadióna sa premenia na miniTrnavu, kde nebude chýbať radnica, univerzita, úrad práce či remeselné dielne.

Všetky správy

Slováci vyškolili majstrov Európy. Akú majú šancu postúpiť?

Naši môžu postúpiť do semifinále z druhého miesta, ale musia čakať na vývoj v ďalších dvoch skupinách.

Rokovania zlyhali, štrajk chcú pritvrdiť. Čo čaká Volkswagen

Výroba bude podľa odborov zastavená aj cez víkend, ďalší termín vyjednávaní si s vedením nedohodli.

Je smutné, že moje precitnutie trvalo tak dlho

Zhltol som Váhostav, Čistý deň, Evku, Bašternáka, Kočnera a bol by som možno zhltol aj Červenú čiapočku, keby som nevidel ten rozhovor so Strakom.

Macedónsko udržalo šance Slovákov, Portugalci nepostúpia

Portugalci potrebovali vyhrať o tri góly.

Opäť ukázal výnimočnosť. Keď mu dáte loptu, akoby ste ju vložili do banky

Hodnotenie slovenských futbalistov po víťazstve nad Švédskom 3:0 na ME hráčov do 21 rokov v Poľsku.

Kam vyraziť