facebook

Dlhoočakávané pezinské derby uzavrie jesennú časť

Futbalová jeseň vrcholí. Cez víkend si v bratislavskom regióne užijete posledné kolo majstrovských súťaží.

SENIORI

2. LIGA – 17. kolo
9.11. o 13,30 Bardejov - SFM Senec (Somoláni A., Sluk R., Pozor, Vlčej, Olšavský, Pastorek)

3. LZ – 15. kolo
10.11. o 10,30 Slovan B - Šúrovce (Debnár, Hrdlička, Budáč, Makový), Rača - N. Zámky (Ihring, Súkeníková, Hrmo, Hodoško) o 13,30 D. Lužná – Sereď (Kačenga, Tománek, Ondruš, Richtárik)

MRB – 17. kolo
9.11. 13.30 P. Štvrtok – Lozorno (Kroneraff, Cvengroš, Ščepán; Jablonický), 10.11. 10.00 Inter – Ružinov (Pinček, Chromý, Rozinek; Hájek), 13.30 Domino – S. Grob (Lauer, Berner, Smirnov; Ľupták), Stupava – ŠKP (Brody, Kočický, Bohun; Truchlý), Bernolákovo – Báhoň (Parilák, Henček, Ježík; Banič), Limbach – Ivanka p/D (Tanuška, Smolíková, Kachnič; Keller), Rovinka- Most p/B (Bláha, Polakovič Ľ., Mosor; Šuran), Rohožník – Kráľová p/S (Straka, Fischer, Havrila; Príkopa)

S4A – 13. kolo
9.11. 9.30 BCT – Kalinkovo (Orlický, Ruc, Gubančok; Sedlák), 10.11. 13.30 Tomášov – Danubia (Křivan, Dobrovský, Martiška; Darlea), D. N. Ves – Vrakuňa (Vašš, Martiš, Križko; Páchnik), Čunovo – Karlova Ves (Gosiorovský, Abrman, Lackovič; Dadykin), Vajnory – Malinovo (Chálka, Chromý, Rozinek; Rášo), Rusovce – Jarovce (Zálesňák, Srna, Dávid D.; Lazar), Igram – Lamač (Valko, Černý, Dujava; Marczell)

S4B – 13. kolo
9.11. 13.30 CFK Pezinok – PŠC Pezinok (Srna, Fischer, Černý; Minárik), Kostolište – V. Leváre (Kachnič, Tanglmayer, Valko; Minarovič), 10.11. 13.30 Zohor – Malacky (Gaži, Polomský, Lipari; Vaško), Jablonec – Závod (Tanglmayer, Malárik, Olša D.; Ležovič), Gajary – Budmerice (Somoši, Hrazdira, Maretta; Mazanec P.), Viničné – Jablonové (Ďurčo M., Koštrna, Ralbovský; Šuniar), Šenkvice – Jakubov (Hádek, Samko, Ruc; Vyletel)

S5VB – 15. kolo
09.11. 13:30 Kráľová pri Senci (B) – Nová Dedinka (Augustovič, Rybár, Strapek, D), Grinava – Častá (Hudy, Pirník, Olša M., D), 10.11. 13:30 Doľany – Slovenský Grob B (Brejcha, Zárecký, Lieskovský, D), Blatné – Modra (Bočák, Miško, Hošo, D), Dubová – Čataj (Randa, Patlevič, Mičura, D), Chorvátsky Grob – Kaplna (Augustovič, Strapek, Kováč, D), Miloslavov – Vištuk (Rybár, Gajarský, Boško, D), Svätý Jur B – Hrubý Šúr (Habo, Huska, Opálek, D)

DORAST

II. liga Západ SD/MD – 15. kolo
9.11. 10.00-12.30 Senec – Myjava (Kočický, Bohun, Bláha; Pogány)

SD3R – 15. kolo
9.11. 9.30 D. Lužná – Ivanka p/D (Vašš, Ďurčo M., Koštrna), 10.00 PŠC Pezinok – ŠKP (Hádek, Straka, Mosor), 11.00 Rača – Ružinov (Chromý, Somoši, Križko), Vrakuňa – Iskra (Polakovič Ľ., Rozinek, Lauer), 13.30 Domino – Bernolákovo (Martiška, Křivan, Gosiorovský), 10.11. 10.30 BCT – Báhoň (Ščepán, ObFZ-m, ObFZ-m)

MD3R – 13. kolo
9.11. 13.00 Rača – ŠKP (Križko, Somoši, Chromý), 10.11. 10.00 Vrakuňa – Šamorín-Hamuliakovo (Ježík, Henček), 11.00 Tomášov – Ružinov (Martiška, Dobrovský), Zohor – Senec „B“ (Polomský, Lipari), Gajary – Domino (Hrazdira, Maretta)

SD4VB – 5. kolo
09.11. 11.00 Kráľová pri Senci – Viničné (Strapek, Polakovič A.)

ŽIACI

I. LMŽ U13 – U12 – 1. kolo
9.11. 10.00-11.30 Senec – Púchov (Réca)

II. liga SZRL+MZRL – 13. kolo
9.11. 9.00 D. N. Ves – Vrakuňa (Černý - SZRL), 9.00-10.30 Domino – Karlova Ves (Křivan, Goiorovský), 10.00-11.30 Modra – FA Bratislava (Pinček, ObFZ-v), Rusovce – Rača (Parilák, Ralbovský), 11.30-13.30 BCT – Ivanka p/D (Ruc, Gubančok), 11.30-13.00 D. Lužná – Žolík Malacky (Ďurčo M., Koštrna), 10.11. 9.30-11.30 Ružinov – PŠC Pezinok (Srna, ObFZ-m)

MZV – 11. kolo
09.11. 10:00 Pezinok-Cajla – Pusté Úľany (Konečný), Rovinka – Kalinkovo (Randa), 10.11. 10:30 Báhoň – Šenkvice (Olša M.), 11:30 Limbach – Šamorín-Hamuliakovo (Kardelis), Bernolákovo – Nová Dedinka (Augustovič)

Mladší žiaci MZV – 4. kolo dohrávka
10.11. 11,30 Kalinkovo – Viničné (Konečný)

PRÍPRAVKA

PrSC – 11.kolo
09.11. 09,30 Ivanka – Čataj (Augustovič), 10,00 Bernolákovo – Most (Marczell), N. Dedinka – Ch. Grob (Valko), Kráľova A – Miloslavov (Polakovič A.), 15,30 Senec – Kráľova B (R), 10.11. 09,30 Rovinka – Malinovo (Konečný)

ŽENY

II. liga žien – 10. kolo
9.11. 13.30 Karlova Ves – Vrakuňa (Dujava), 10.11. 11.00 Sv. Jur – Kopčany (ObFZ-m)

Regionálna liga žiačok Bratislava – 10.kolo
10.11. 9.30 Sv. Jur – Slovan (ObFZ-m), 10.00 D. Lužná – FC Petržalka (Mosor)


  1. Tragédia v Pezinku, žena zomrela po páde z druhého poschodia 1 206
  2. Na hrade Červený Kameň budú divadelné nočné prehliadky 64
  3. Obálka s bielym práškom spôsobila v Pezinku rozruch 46
  4. BVS vyhlásila dočasný generálny pardon za neoprávnené používanie kanalizácie 25
  5. Dopravu medzi Sencom Pezinkom a Bratislavou, by mohli vyriešiť vlaky 22
  6. Pre podujatie v Pezinku uzavrú niektoré ulice aj Babu 18
  7. Pri odbočke na Limbach nastanú zmeny 14
  8. V dome vo Svätom Jure nahlásili bombu, druhú v priebehu dvoch týždňov 12
  9. Vandal v Modre poškodil hrob 11
  10. Pezinské kúpalisko sa chystá na otvorenie 6

Najčítanejšie správy

Pezinok

Tragédia v Pezinku, žena zomrela po páde z druhého poschodia

Polícia vyšetruje okolnosti smrti 29-ročnej ženy.

Na hrade Červený Kameň budú divadelné nočné prehliadky

V priestoroch hradu ožije príbeh o Frankensteinovi.

Obálka s bielym práškom spôsobila v Pezinku rozruch

Obyvateľov bytovky na Moyzesovej vystrašila podozrivá obálka.

BVS vyhlásila dočasný generálny pardon za neoprávnené používanie kanalizácie

Na zlegalizovanie pripojenia majú užívatelia viac ako dva mesiace.

Dopravu medzi Sencom Pezinkom a Bratislavou, by mohli vyriešiť vlaky

Vajnory chcú pre zlú situáciu v doprave vlaky na úrovni MHD.

Blízke regióny

Auto zrazilo v Nitre chlapca s bicyklom, polícia hľadá svedkov

Dieťa bolo vo vážnom stave hospitalizované v nemocnici. Dnes popoludní zraneniam podľahlo.

FOTO: Socha osloboditeľa zostala bez hlavy

Kúpeľný park v Trenčianskych Tepliciach zasiahla búrka, sprevádzal ju silný nárazový vietor.

O post župana zabojujú traja kandidáti

Záujem uchádzať sa o post predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja zatiaľ potvrdili traja politici.

Voda zo studničky na Partizánskej nie je pitná

Vody z prameňa obsahovala koliformné baktérie, ktorých zdrojom môžu byť ľudské alebo zvieracie exkrementy.

Trnava bude mestom detí, dospelí budú potrebovať víza

Veľká prázdninová hra na mesto odštartuje v Trnave v pondelok 17. júla. Priestory zimného štadióna sa premenia na miniTrnavu, kde nebude chýbať radnica, univerzita, úrad práce či remeselné dielne.

Všetky správy

Slováci vyškolili majstrov Európy. Akú majú šancu postúpiť?

Naši môžu postúpiť do semifinále z druhého miesta, ale musia čakať na vývoj v ďalších dvoch skupinách.

Rokovania zlyhali, štrajk chcú pritvrdiť. Čo čaká Volkswagen

Výroba bude podľa odborov zastavená aj cez víkend, ďalší termín vyjednávaní si s vedením nedohodli.

Je smutné, že moje precitnutie trvalo tak dlho

Zhltol som Váhostav, Čistý deň, Evku, Bašternáka, Kočnera a bol by som možno zhltol aj Červenú čiapočku, keby som nevidel ten rozhovor so Strakom.

Macedónsko udržalo šance Slovákov, Portugalci nepostúpia

Portugalci potrebovali vyhrať o tri góly.

Opäť ukázal výnimočnosť. Keď mu dáte loptu, akoby ste ju vložili do banky

Hodnotenie slovenských futbalistov po víťazstve nad Švédskom 3:0 na ME hráčov do 21 rokov v Poľsku.

Kam vyraziť